Ajansımız web çözümleri konusunda başarılıdır. tecrübelidir. yeteneklidir.

MMC MEDYA, işyeriniz için internet siteleri hazırlar, Google AdWords ve Facebook reklamlarınızı markanızın internette reklamını yapmak üzere organize eder. Geçerli konularla ilgilenerek sosyal medya hesaplarınızı yönetir.


Neler Yapıyoruz

Web Tasarım

Web siteniz vizyonunuzun bir işaretidir. Web Tasarımı, kurumsal kimliğinizin bir parçası olan ve etkileşimli bir ortamda müşteri tabanınızı görsel ve ticari amaçlarla genişleterek daha fazla kâr elde etmenizi sağlayan önemli bir reklamcılık aracıdır.

Mobil Uygulama

Günümüzün en popüler teknolojik cihazları olan ve neredeyse herkesin cebinde olan akıllı telefonlar için teknisyenlerinizi rakiplerinizle takip edin. Mobil uygulamalarımızın başarılı olabilmesi için yalnızca yazılımın başarısı değil, aynı zamanda mobil kullanıcı deneyimi arıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, dijital ortamda bir firmanın veya markanın pazarlama sürecine verilen isimdir. Bugün mevcut en yeni ve en gelişmiş pazarlama yöntemidir. Google Analytics veya benzer bir analiz aracı ile, yaptığınız kampanyaların performansını ve sonuçların net bir şekilde görülebilir.

Sosyal Medya Marketing (SMM)

Facebook, Twitter,Pinterest,Flickr,Google Plus vb... gibi sosyal ağlar potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda eşsiz fırsatlar sunuyor. Buna ek olarak, şirket ve markanızın imajını güçlendirmek için çeşitli reklam kampanyalarının yanı sıra Sosyal Medya ağlarında da olması gerekir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Search Engine Optimization

Google gibi arama motorlarında ilk sayfadaki pozisyonlarda olmak potansiyel online müşterilerin dikkatini çekmek, ürün ve hizmetlerinin tanıtımı ve kurumsal imaj için çok önemlidir. Bu nedenle, sizin için hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Google ve diğer önde gelen arama motorlarının şartlarına uygun strateji geliştirmekteyiz.

SEO danışmanlık hizmetlerimiz web sitenizi ilk safalara getirecektir. Peki ilk sayfalar sadece müşteri mi sağlar hayır hem prestij hem pr hem de adwords için kalite puanınızı artırır...

Arama Motoru Reklamı (SEA)

Arama motoru reklamı analizleri web sitenize gelen trafiğin takibi, reklam kampanyasının etkinliğinin artırılması ve getirisini analiz etmede büyük imkanlar sunar. Biz Google Adwords Sertifikalı Ajans olarak bu analizler doğrultusunda online reklamlarınızı optimal ve hedef kitlenize uygun tasarlar, bulunabilirliğinizi artırırız. Bitti mi hayır bu tip reklamlar da süregelen kontroller ile optimizasyon işinizi de en üstte çıkarırız, unutmayın en uygun maliyet en yüksek trafik bizden sorulur...

İsteğe Bağlı Seo

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

En önemli amacımız ziyaretçilerinizi en uzun süre web sitenizde tutarak satın alma isteğini güçlendirmek. Biz web sitenizi sürekli optimize ederek ve testler uygulayarak sitenizin kaliteli trafiğini artırmak için gerekli düzenlemeleri tespit eder ve uygularız.

Rakip Analizi

Bütçeye göre seo

Online Marketing : Başarılı uygulama metotları

  • Potansiyel analizi
  • Düzenli kampanyaların izlenmesi
  • Pazarlama kanalları seçimi
  • Pazarlama faaliyetleri

Web Analizi

Kampanyanızın başarısı çeşitli analitik araçlar ile ölçümlenebilir. Buda bize mevcut kampanyalarınızı mükemmelleştirmek için imkan sağlar. Yatırım getirinizin (Return of Investment (ROI)) tüm faaliyetlerimizin odak noktası olduğundan emin olun.

Kısaca google analizler de bizden sorulur...

 

 

BİZE ULAŞIN

 

Adresimiz

Atatürk mahallesi Boutique Daça
C-Blok Daire:40
Sancaktepe/İstanbul

 

BİR MESAJ BIRAKIN